KLIENTSKÁ PRÁCE

Posunu váš projekt: konzultací, článkem nebo třeba sérií příspěvků na sociální sítě

Firemní časopis

Připravím vám magazín na klíč. Třeba jako pro Lasvit, který nahradil klasický produktový katalog lifestyle časopisem. Vytvořila jsem koncept, vzala si na starosti produkci obsahu a vše dotáhla až k uvedení na Salone del Mobile v Miláně.

Logo Lasvit

Storytelling při rebrandingu značky

Promítnu do vašich textů přesně ty emoce, které chcete – jako u sklárny Rückl. Grafici ze Studia Najbrt jim navrhli vizuální identitu a mým úkolem bylo propsat nový styl do textů na webu nebo v brožurách pro zákazníky, kteří milují broušené sklo.

Logo Rückl

Konzultace uvedení výrobku na trh

Usnadním vám launch projektu. Pomohla jsem třeba porcelánce Rudolf Kämpf s představením kolekce SOLO od Antonína Tomáška a Davida Síly na Designbloku 2020. Společně jsme vymysleli prezentaci, která příspěla k ocenění Nejlepší novinka výrobce.

Logo Rudolf Kämpf

Tiskové zprávy

Denně mi jich přijdou desítky a většina skončí v koši, protože nejsou relevantní, zahltí informacemi nebo nedávají smysl. Připravím pro vás tiskovku, která zaujme, a novináři o vás začnou psát to podstatné. Jako třeba pro architekty Chybík+Krištof.

Logo Chybík+Krištof

Konzultace mediální scény

Seznámím vás s fungováním českých médií, potřebami novinářů či inzertních oddělení. A poradím, jak začít, pokud se chcete dostat do časopisů či oborových webů. Stejně jako výrobci přírodních matrací a postelí Johann Malle.

Logo Johann Malle

Psaní na zakázku

Napíšu pro vás článek, rozhovor nebo reportáž, která má šmrnc i hloubku. Mám za sebou stovky výstupů pro velká média i malé časopisy, které chtějí unikátní obsah – ochutnávku najdete v sekci Novinářské portfolio.

Připravujete projekt, o kterém chcete říct světu? Pomůžu vám. Ozvěte se.

Pár značek, pro které ráda tvořím

Design filtr

Jednou za 14 dnů vám na e-mail pošlu kurátorský výběr toho nejlepšího, co se v designu děje. Buďte taky u toho.

Eva Slunečková

novinářka, nadšenec do designu, umění a architektury

Praha, České Budějovice, Karlovy Vary. A všude, kde vznikají skvělé věci.